Zwroty i reklamacje

Złóż zamówienie

Media społecznościowe:
+ 48 721 044 556
kontakt@kreobox.com.pl
Dane kontaktowe:

Regulamin

Polityka prywatności

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave


Czy chcielibyście
kupić dla swojego
dziecka pakiet
ciekawych zabaw wielokrotnego
użytku?


Kreomemory

To 10 drewnianych krążków z wzorami, które można parami pokolorować. Do zestawu dołączone są drewniane kredki w tubie. Tak przygotowanym zestawem krążków, można rozpocząć klasyczną grę memory, która polega na dopasowaniu do siebie takich samych obrazków w tym samym kolorze. Do zabawy dołączony jest komplet 10 karteczek, na których dziecko może stworzyć swój własny komplet do gry. Dziecko poza zabawą plastyczną, ćwiczy spostrzegawczość i zaznajamia się z zasadami gier towarzyskich.A może chcielibyście
w trakcie zabawy wspomóc rozwój
i edukację?
Lubicie prezentować maluchom coś unikatowego i trafionego?


Zainteresowanie, skupienie, uśmiech i chętne wracanie do zabaw z boxa to najlepsza odpowiedź na pytanie czy Twoje dziecko będzie się nim bawiło.
Magiczna misa

Zabawa polega na stworzeniu za pomocą wody i barwnika spożywczego, misy z kolorową cieczą. Dziecko może odkrywać zwierzęta skryte na dnie naczynia. Stworzenia morskie pojawiają się po skierowaniu na nie kubeczka dołączonego do zestawu. Następnie swoje obserwacje można zapisać na dołączonej liście. Kolejną wersją zabawy jest znalezienie różnic na obrazku znajdującym się na odwrocie planszy. Wszystkich elementów misy można użyć wielokrotnie, a sam barwnik wykorzystać do innych zabawach. Barwnik jest bezpieczny dla dzieci. Zabawa wspiera koordynację ręka-oko, ma elementy sensoryczne oraz zachęca do liczenia.
Kreokubek

To kubek pokryty powłoką tablicową, czyli taką, po której można wielokrotnie pisać i rysować kredą. Dzieci uwielbiają tworzyć. Od teraz w zabawie lub przy posiłku będą mogły mieć taki kubek, jaki sobie tylko wymarzą. Dodatkowo można na nim ćwiczyć pisownie liter i cyfr oraz zapisywać krótkie wiadomości. Propozycją wykorzystania kartonika od kubka jest stworzenie przez dziecko skarbonki.Kolorowa pralka

Zabawa polega na stworzenia pralki, do której można wkładać załączone do niej pranie. Zabawa zawiera elementy edukacyjne w zakresie kolorów, ich nazw w języku polskim i angielskim. Dodatkowo przy użyciu sznurka i klamerek dziecko może rozwiesić na nim ubrania lub same klamerki. To ćwiczenie małej motoryki. Klamerki mają na sobie cyfry od 1 do 10 dzięki czemu w trakcie zabawy, maluch może zapoznać się z ich kolejnością i wyglądem, a następnie przypiąć je do plansz z nazwami cyfr w dwóch językach.


Nie zdradzamy Wam całej zawartości boxa.
Chcemy żebyście mieli kilka niespodzianek.

Wasze opinie


Segregacja odpadów

Zabawa polega na stworzeniu kosza na odpady, którego każdy bok ma inne przeznaczenie. Załączona plansza przedstawia zasady segregacji odpadów. Dziecko na tej podstawie będzie mogło nauczyć się tych zasad, a dla ich utrwalenia, może wrzucać kartoniki z odpadami do odpowiedniego kosza. Dodatkowo zabawa zawiera drewnianą śmieciarkę, którą dziecko może pokolorować, pomalować lub wykleić ciastoliną. Poza aktywnością plastyczną, zabawa uczy podstaw segregowania odpadów.

Kreobox

To box zawierający 4 zabawy główne i propozycje zabawa dodatkowych.
Poza niespodziankami są w nim Magiczna misa, Kreokubek, Kreomemory oraz do wyboru Kolorowa pralka lub Segregacja odpadów. Box ma 3 prezenty niespodzianki.

Kreobox mini

To box zawierający 2 zabawy główne i propozycje zabawa dodatkowych.
Poza niespodziankami są w nim Magiczna misa oraz do wyboru Kolorowa pralka lub Segregacja odpadów. Box ma 2 prezenty niespodzianki